O nás

Jsme moderní soukromá veterinární klinika, specializující se na malá zvířata, se sídlem ve Vyškově v budově Dětské a zubní polikliniky STOMAPED vedle nemocnice a s pobočkou v Ivanovicích na Hané na zdravotním středisku.

Našimi prioritami jsou odbornost, spolehlivost, vstřícnost, přátelský přístup a plně standardizované léčebné a operační postupy.

Poskytujeme jen ty nejlepší a praxí ověřené terapeutické metody.

Ve Vyškově disponujeme 100 m2 plochy nově zrekonstruovaných prostor. V moderní a pohodlné čekárně s recepcí můžete zároveň nakoupit superprémiová krmiva a diety té nejvyšší kvality, pamlsky, antiparazitární přípravky proti blechám, klíšťatům, svrabu, červům, přípravky pro péči o srst, oči, uši, zuby, klouby a další doplňky pro Vaše mazlíčky, bez nutnosti čekat na ošetření lékařem.

V komfortní prostorné ambulanci Vám jsme schopni nabídnout širokou škálu služeb od poradenství a preventivních úkonů, přes běžná ošetření, až po specializovanou diagnostiku a léčbu.

Dále máme k dispozici kompletně vybavený operační sál, poskytující technické a odborné zázemí, které stále zdokonalujeme, pro provádění plného rozsahu operací, včetně minimálně invazivní chirurgie - laparoskopie.

Naše laboratoř je vybavena nejmodernějšími analyzátory, které nám umožňují v krátké době mít velmi často důležité a potřebné údaje o zdraví vašich mazlíčků.

Nabízíme i krátkodobou hospitalizaci, kde v boxech sledujeme naše pacienty po operačních zákrocích, včetně monitoringu základních životních funkcí.

V Ivanovicích na Hané pracujeme na zhruba poloviční ploše, která i zde prošla rekonstrukcí a současně nabízíme všechny výše jmenované služby s tím, že složitější zákroky si zveme na pracoviště ve Vyškově.

Vlastníme špičkový operační systém Apple pro zjednodušení komunikace mezi oběma pracovišti.

V těsné blízkosti obou ordinací se nacházejí rozlehlá parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat. To vše v rámci naší péče.

Naším cílem je co nejvíce zpříjemnit Vaši návštěvu u nás, proto Vás zveme do našeho přátelského prostředí a přejeme Vám, ať se Vám u nás líbí a odcházíte vždy spokojeni.

MVDr.Vlastimil Pospíšil
MVDr. Vlastimil Pospíšil
vetrinární lékař (reg. č. KVL 3758)

Jsem praktikujícím veterinárním lékařem a majitelem praxe. Vystudoval jsem fakultu všeobecného veterinárního lékařství v Brně. Studia jsem ukončil v roce 1994 a další 2 roky absolvoval intenzivní praxi na klinice MVDr. Milana Snášila ( specialisty pro chirurgii, ortopedii a rentgenologii). Krátkou dobu jsem působil také ve společnosti Bioveta, specializující se na výrobu veterinárních, imunologických a farmaceutických přípravků, jako lékař, později i v marketingu. Od roku 1996 se postupně plně věnuji svým praxím v Ivanovicích na Hané a ve Vyškově. Specializuji se na chirurgii měkkých tkání, gynekologii, porodnictví, pediatrii a nemoci ptáků. Svou kvalifikaci kontinuálně prohlubuji na domácích i zahraničních kongresech a seminářích. Jsem držitelem řady odborných osvědčení. Úzce spolupracuji s odborníky z oblasti ortopedie, stomatologie, dermatologie, kardiologie. Mezi mé koníčky patří cestování, včelaření a procházky se psem v přírodě.
Martina Kolkopová
MVDr. Michaela Trněná
veterinární lékařka (reg. č. KVL 5704)

Studium na fakultě všeobecného veterinárního lékařství v Brně jsem ukončila v roce 1994 a rok jsem praktikovala u MVDr. Petra Pavelka v Brně. Další dva roky jsem jako odborný asistent působila na Klinice chorob malých zvířat a koní se zaměřením na urologii a pediatrii malých zvířat. Deset šťastných let jsem pracovala jako lékař internista na referenční klinice Jaggy v Brně, opět se specializací urologie, pediatrie a gastroenterologie. V roce 2001 jsem absolvovala studijní pobyt na University of Bristol, kde jsem se pod vedením profesora Eda Halla zdokonalila nejen v endoskopii, ale získala jsem správný přístup k interní medicíně a pacientům. Jelikož se diagnostické postupy ve veterinární medicíně neustále vyvíjejí, pravidelně a ráda se účastním kongresů a seminářů u nás i v Evropě. V roce 2013 jsem v rámci cyklu seminářů Fyzioterapie malých zvířat pod vedením Dr. Aleše Tomka pronikla do záludností rehabilitace u malých zvířat a mohu se tak věnovat i této důležité a potřebné lékařské specializaci. Na částečný úvazek pracuji jako odborný konzultant na oddělení marketingu společnosti Bioveta, a.s.